Loading...

درباره ما

درباره خانه هوشمند هترا 

شرکت هترا (همراهان تکنولوژی ،راحتی و آرامش)از سال 1396 تاسیس گردیده و رویکرد این شرکت در حوزه اینترنت اشیا (iot) و هوشمند سازی بر پایه آموزش و فرهنگ سازی می باشد.

تمامی فعالیت‌ها و اقدامات شرکت در این راستا بوده و تا کنون توانسته ایم در جهت رشد فرهنگ هوشمند سازی اقداماتی مانند:

_ سمینارهای آموزشی هوشمند سازی 

_ ساخت استند آموزشی هوشمند سازی آموزش و پرورش مشهد

و پروژه هایی با کامل ترین سیستم های هوشمند سازی اجرا کنیم.

توسعه اینترنت, سبک زندگی ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در اینترنت هر روز، تعداد بیشتری از مردم را به تجربه زندگی مدرن و هوشمند ترغیب می کند. بعد از تجربه لمس اولین کلید هوشمند و کنترل از راه دور آن، خانه های هوشمند با زندگی مدرن همگام شد و توانست خود را با روحیات و نیازهای رو به رشد مشتریان هماهنگ کند. در حالیکه مشغله های روزانه فرصت لذت بردن از اوقات فراغت را کاهش داده است، صرف زمان برای انجام کارهای عامیانه و نیازهای روزانه معنای خود را از دست می دهد. آنچه در فرصت اوقات فراغت برای افراد در اولویت قرار می گیرد، تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏های روزانه است. همه این عوامل افراد را مجاب به استفاده از تجهیزات اینترنت اشیاء و خانه هوشمند میکند. مانند قبل از رسیدن به خانه روشن کردن سیستم سرمایش و گرمایش برای رسیدن دمای محیط به میزان مطلوب و روشن کردن قهوه ساز و آماده شدن قهوه برای بعد از یک روز کاری سخت یا فراموشی بستن درب خانه و شیرهای گاز و آب درهنگام سفر که میتوانید تمامی این نکات را به راحتی از طریق تجهیزات خانه هوشمند کنترل کنید.

چرا خانه هوشمند هترا

راهکارهای متنوعی که دنیای مدرن برای رفع نیازهای روزمره از جمله انتخاب و خرید کالا به افراد پیشنهاد می دهد، باعث افزایش سرعت و دقت در انجام این امور می شود. با این شرایط تازه دیگر کمتر کسی کالایی را بدون تحقیق و بررسی خریداری می کند. مشتریان پیش از خرید هریک از کالاهای مورد نیاز خود، با طیف وسیعی از انتخاب ها مواجه اند و در مقابل آن، به اطلاعات دقیق تری نیازمندند. ما در خانه هوشمند هترا به شما از طریق کارشناسان فنی  بهترین راهکار ها و پیشنهادات هوشمند سازی را به شما ارائه میدهیم .

همچنین جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز در مجموعه خانه هوشمند هترا تمامی خدمات زیر بصورت حرفه ای ارائه میشود: 

  1. طراحی سیستم الکتریکال ساختمان 
  2. ارائه مستندات اجرایی و نقشه ها
  3. اجرای سیستم های الکتریکال بصورت صفر تا صد
  4. تامین و نصب تجهیزات