Loading...
نمایشگاه بین اللملی صنعت ساختمان

حضور گروه  هوشمند سازی هترا در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مشهد آبان ماه 1402

هر ساله نمایشگاه های متعددی در حوزه صنعت ساختمان ، تجهیزات و مصالح ساختمانی در استان های مختلف برگزار می شود که فرصت مناسبی برای افزایش بهره وری فعالان صنعت ساختمان و آشنایی علاقه مندان به وجود می آید. 

هر ساله نمایشگاه های متعددی در حوزه صنعت ساختمان ، تجهیزات و مصالح ساختمانی در استان های مختلف برگزار می شود که فرصت مناسبی برای افزایش بهره وری فعالان صنعت ساختمان و آشنایی علاقه مندان به وجود می آید. نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد از بهترین و پرسابقه ترین  نمایشگاه های  صنعت ساختمان کشور محسوب می شود که گروه هوشمند سازی هترا افتخار حضور در بیست و هفتیمن نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد از تاریخ ۳ الی ۶ آبان ماه سال  ۱۴۰۲  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خراسان رضوی را داشت ، که این رویداد با حضور بیش از ۱۵۰شرکت مختلف در حوزه ساختمان و 7 شرکت فعال در حوزه هوشمند سازی برگزار شد.

گروه هوشمند سازی هترا نماینده رسمی برند دانش بنیان هانتا در مشهد با هدف معرفی جدیدترین دستاورد‌های برند هانتا در  صنعت هوشمندسازی ساختمان با محوریت ساخت داخل، معرفی توانمندی‌ها و فرهنگ سازی خانه هوشمند شرکت نمود .

همچنین شناخت زمینه‌های بالقوه در کنار رقابت سالم با متخصصین هوشمندسازی ، فراهم کردن زمینه همکاری بیشتر به ویژه جذب نماینده در استان خراسان  با رویکرد ارائه سیستم اتوماسیون هوشمند پروژه های مسکونی ، ویلایی ، هتلی، تجاری،  اداری و..... از دیگر اهداف گروه هوشمند سازی هترا بود.