Loading...
دومین نمایشگاه بین المللی سنگ ساختمان

حضور خانه هوشمند هترا در دومین نمایشگاه بین المللی سنگ آسیای میانه ، مشهد 1402

 نمایشگاه‌ها به عنوان تنها محلی که تولیدکنندگان، عرضه‌کنندگان، مصرف‌کنندگان و تمام حوزه‌های مرتبط در یک صنعت جمع شده و محصولات خود را ارائه می دهند، نقش موثری در استفاده حداکثری از پتانسیل های بالقوه صنعت ساخت و ساز کشور دارند . 

نمایشگاه‌ها به عنوان تنها محلی که تولیدکنندگان، عرضه‌کنندگان، مصرف‌کنندگان و تمام حوزه‌های مرتبط در یک صنعت جمع شده و محصولات خود را ارائه می دهند، نقش موثری در استفاده حداکثری از پتانسیل های بالقوه صنعت ساخت و ساز کشور دارند . در سال ۱۴۰۲ در تاریخ ۱۳ الی ۱۶ تیرماه صنایع سنگ ساختمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خراسان رضوی به مدت ۴ روز گرد هم جمع شده و توانمندی‌های خود را ارائه کرده‌اند.

گروه هوشمندسازی هترا نمایند رسمی برند هانتا در خراسان رضوی (مشهد) به عنوان تنها شرکت هوشمند سازی در این نمایشگاه شرکت نمود.رویکرد مجموعه هوشمند سازی هترا در این نمایشگاه جذب حداکثری سازندگان در راستای هدف اصلی این نمایشگاه  بوده است. با حضور موثر در این رویداد علاوه بر معرفی جدیدترین دستاورد‌های برند دانش بنیان هانتا در صنعت هوشمند سازی به فعالان حوزه ساخت و ساز داخل کشور افتخار میزبانی از هیات‌‌‌های بازرگانان کشورهای عراق ، پاکستان، افغانستان، ترکمنستان، ازبکستان  را نیز داشته است.